Krepšelyje nėra produktų.

Return to shop

Krepšelyje nėra produktų.

Return to shop
oTu.lt Visos prekės Kompiuterinė technika Kabeliai, adapteriai ir priedai Tinklo kabeliai Optinis kabelis, 3 m, LC-ST dvipusis, 50/125, rožinis DELTACO / LCST-73
-17%

Optinis kabelis, 3 m, LC-ST dvipusis, 50/125, rožinis DELTACO / LCST-73

19,49 

Liko 1

Produkto kodas: 01D-24357 Kategorija:
Pristatymo terminas 3 - 6 d. d.
Svoris0.06 kg
Gamintojo kodas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.